Wybierz kwotę pożyczki: 500 - 1000zł

Regulamin pożyczki na 61 dni

Kwota pożyczki: 1000
Kwota do spłaty:
Prowizja: 10
Rata 1:
Spłata 1 raty:
Odsetki:
RRSO: 739,20%
Termin spłaty:
Rata 2:
Spłata 2 raty:
Kwota do spłaty:

Poznaj nas

MILDUM zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek online, w kwotach od 100 do 2000 zł dla stałych klientów nawet do 3 miesięcy. W naszej działalności kierujemy się zasadą, że pragnienia i potrzeby są najważniejsze, a w szczególności te, które należą do Ciebie. Dlatego też, chcemy zaoferować Ci, szybką i bezpieczną pożyczkę, dzięki której zrealizujesz wszystkie swoje plany i uwolnisz najskrytsze marzenia od czekania w kolejce. 

Mildum: Możesz na nas liczyć, w każdej sytuacji

PRZEJRZYSTOŚĆ

Jesteśmy rzetelnym pożyczkodawcą, dla którego komunikacja z klientem jest bardzo ważna. Przed zawarciem umowy, poinformujemy Cię o warunkach dotyczących pożyczki. Wszystkie koszty, które będziesz musiał ponieść, przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób. Dlatego też, nie obawiaj się ukrytych opłat lub innych „kruczków” w umowie.

SZYBKOŚĆ

Twój czas jest niezwykle cenny. Z najwyższą starannością dbamy o to, abyś jak najszybciej otrzymał zawnioskowaną kwotę. Dzięki minimum niezbędnych formalności decyzje o przyznaniu pożyczki podejmujemy błyskawicznie.

ELASTYCZNOŚĆ

Wychodząc na przeciw potrzebom klienta, oferujemy nowoczesne pożyczki udzielane przez internet, a także te świadczone w sposób tradycyjny, z dojazdem do domu.

WYGODA

Rozumiemy to, że każdy człowiek jest inny, dlatego staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Bez żadnego problemu rozkładamy spłatę pożyczki na mniejsze raty, aby jej uregulowanie było dla Ciebie proste i przyjemne.

DOŚWIADCZENIE

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy z przyjemnością pomogą Ci rozwiązać wszelkie wątpliwości związane z wnioskowaniem lub spłatą pożyczki.

 

Współpracujemy z najlepszymi

Certyfikat bezpieczeństwa

Twoje dane są chronione dzięki certyfikatowi bezpieczeństwa. Strona mildum.pl jest w odpowiedni sposób szyfrowana.

Infolinia: 801 801 110

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od 8:00 do 16:00 w dni robocze

Pożyczek udziela MILDUM FINANSE Sp. z o. o. z siedzibą w Gostyninie przy ul. Wojska Polskiego 37 lok. 2 , 09-500 Gostynin, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000625778, NIP: 9710724077, REGON: 364828889, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 200.000 złotych. Administratorem danych osobowych jest MILDUM FINANSE Sp. z o. o. z siedzibą w Gostyninie ul. Wojska Polskiego 37 lok. 2 piętro I 09-500 Gostynin.
Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zostały zawarte w Klauzuli informacyjnej

Minimalny okres spłaty pożyczki wynosi 61 dni, maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi również 61 dni.

Maksymalne RRSO wynosi 739.2% i jest takie same dla każdej kwoty pożyczki na okres 61 dni.

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki na 61 dni: całkowita kwota pożyczki 500 PLN; czas obowiązywania umowy 61 dni; kwota odsetek 6,26 PLN ; opłata przygotowawcza 118,50 PLN; opłata administracyjna 25,00 PLN ; całkowita kwota do zapłaty 649,76 PLN (płatna w 2 miesięcznych równych ratach w kwocie 324,88 PLN); RRSO 739,2% (stan na dzień 01.08.2018r.).

Dodatkowe opłaty mogą być naliczone wyłącznie w przypadku braku terminowej spłaty pożyczki. Odsetki za nieterminową płatność pożyczki naliczane są w dwukrotność wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie określonych w art. 481 § 2(1) Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotność sumy stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej Wnioskującego.

MILDUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością współpracuje z serwisem płatniczym Przelewy24 należącym do PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, numer NIP 7792369887, za pośrednictwem którego przeprowadzane i rozliczane są transakcje dokonywane z Klientami. PayPro S.A. wpisana jest do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem podmiotu w UKNF IP24/2014. Warunki realizacji płatności oraz związanej z tym odpowiedzialności serwisu Przelewy24 określa regulamin świadczenia usług przez PayPro S.A., który jest dostępny na stronie internetowej: http://www.przelewy24.pl/regulamin

Promocja "Pierwsza pożyczka na 61 dni": W przypadku dokonania przez pożyczkobiorcę spłaty całkowitej kwoty do zapłaty w trzydziestym dniu liczonym od dnia zawarcia umowy pożyczki na 61 dni pożyczkobiorca oddaje kwotę wypłaconą przez pożyczkodawcę w dniu podpisania umowy , bez kosztów które zostały doliczone przy zawarciu umowy pożyczki na 61 dni. Pożyczka jest płatna w 2 równych ratach. Szczegóły i warunki Promocji znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej. Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych zarejestrowanych na stronie www.mildum.pl.